Вітаю Вас Гість | RSS П`ятниця
26.04.2024, 18:06
Центр підтримки та розвитку бізнесу
Форма входу
Головна Санітарно-епідеміологічний висновок СЕС Реєстрація Вхід
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Санітарно-епідеміологічний висновок

Наша компанія надає юридичні послуги з підготовки документів на для отримання санітарно-епідеміологічного висновку, супроводжує процедуру до моменту отримання висновку та надає консультації по даному напрямку.

Санітарно-епідеміологічний висновок (дозвіл СЕС, висновок СЕС, дозвіл МОЗ, санітарно-епідеміологічний висновок СЕС, висновок державної  санітарно-епідеміологічної  експертизи, гігієнічний сертифікат, гігієнічний висновок, санітарно-епідеміологічний сертифікат, СЕС, санітарно-гігієнічний висновок, гігієнічний сертифікат, гігієна) - документ   установленої   форми,   що   засвідчує    відповідність (невідповідність)   об'єкта  державної  санітарно-епідеміологічної експертизи медичним вимогам безпеки для здоров'я і  життя  людини, затверджується відповідним головним державним санітарним лікарем і є обов'язковим для виконання власником об'єкта експертизи.

Об'єктом санітарно-епідеміологічної   експертизи   - є будь-яка діяльність,  технологія,  продукція та сировина,  проекти будівництва,   проекти    нормативних    документів,    реалізація (функціонування,  використання)  яких  може  шкідливо  вплинути на здоров'я  людини,  а  також  діючі  об'єкти  та  чинні  нормативні документи  у  випадках,  коли  їх  шкідливий  вплив установлено в процесі функціонування (використання),  а також у разі  закінчення встановленого       терміну       дії      висновку      державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Отже, державній санітарно-епідеміологічній експертизі підлягають:

1. проекти міждержавних, державних цільових, регіональних, місцевих і галузевих програм соціально-економічного розвитку;

2. інвестиційні проекти і програми у випадках і порядку, встановлених законодавством;

3. схеми, передпроектна документація, що стосується районного планування і забудови населених пунктів, курортів тощо;

4. проекти нормативно-технічної, інструкційно-методичної документації, що стосується здоров'я та середовища життєдіяльності людини;

5. продукція, напівфабрикати, речовини, матеріали та небезпечні фактори, використання, передача або збут яких може завдати шкоди здоров'ю людей;

6. документація на розроблювані техніку, технології, устаткування, інструменти тощо;

7. діючі об'єкти, у тому числі військового та оборонного призначення.

Власником об'єкта експертизи можуть бути фізична або юридична  особа.

Нормативними актами встановлено терміни  виконання  державної санітарно-епідеміологічної експертизи, що становить 30 діб з дати  надходження  передбачених  документів    до   виконавців   експертизи.   Державна санітарно-епідеміологічна   експертиза  нових  харчових  продуктів проводиться протягом 90 робочих днів після отримання повної заявки на  експертизу  нових  харчових продуктів.

Термін дії висновку:

Висновок  експертизи  є  чинним  протягом  терміну  дії нормативного документа,  прийнятого в установленому порядку на цей об'єкт   експертизи   (продукцію).  

Для   продукції    імпортного виробництва,   на  яку  відсутні  нормативні  документи,  висновок видається на п'ять років.

Висновок санітарно-епідеміологічної служби за призначенням може бути двох видів:

  1. У разі переміщення товарів через митний кордон України, а саме: коли товари, які зазначені в переліку, що вивозяться за межі митної території України (у разі, коли цього вимагає країна-імпортер), крім товарів, які зазначені в переліку, що не підлягають санітарно-епідеміологічному контролю, затверджені Постановою КМУ № 1031 від 05.10.2011;
  1. Для виробництва та торгівлі на території України, крім товарів, які зазначені в переліку, що не підлягають санітарно-епідеміологічному контролю, затверджені Постановою державної служби МОЗ України № 25 від 25.12.2008 р., затверджений «Перелік об'єктів зовнішньоекономічної діяльності по кодах УКТ ЗЕД, які не вимагають проведення санітарно-епідеміологічної експертизи».

Продукція, яка не входить до вказаного Переліку або в діючі додатки до нього, в обов'язковому порядку повинна супроводжуватися висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи необхідний для виробництва, ввезення / вивезення та реалізації продукції, яка не включена до переліку об'єктів, які вимагають проведення даної експертизи. Власне висновок санітарно-епідеміологічної експертизи являє собою документ, який підтверджує відповідність випущеної і реалізованої продукції всім необхідним санітарним нормам, що діють в Україні, тобто підтверджує дозвіл МОЗ на випуск і реалізацію даної продукції.

При ввезенні в Україну  нових  хімічних  та  біологічних речовин,   сировини,   сполук,  призначених   до  виробництва  та використання,       передумовою        проведення        державної санітарно-епідеміологічної  експертизи  є  державна  реєстрація  в Комітеті з питань гігієнічного регламентування МОЗ України,  а при потребі - гігієнічна регламентація.

Санітарно-епідеміологічний висновок видається після пред’явлення та перевірки зразків продукції для санітарно-епідеміологічної експертизи і отримання її позитивних результатів. Перевірки проводяться територіальними санітарно-епідеміологічними службами або уповноваженими підприємствами МОЗ і оформляються протоколами. Необхідно також представити технічну документацію, що має відношення до санітарно-епідеміологічних показників продукції (застосовувані матеріали, шум, вібрація, освітленість, робочі середовища, контактуючі поверхні та інші небезпечні властивості і фактори).

Перелік установ, організацій та лабораторій, які можуть залучатися до проведення санітарно-епідеміологічної експертизи, встановлений державною санітарно-епідеміологічною службою України наказом від 21.01.2013 р. № 6.

Визначити, які дозвільні документи потрібні і в чому їх особливість для імпортної продукції можливо тільки на підставі аналізу кодів УКТ ЗЕД.

Визначити, які дозвільні документи потрібні і в чому їх особливість для вітчизняної продукції може нормативний документ, який використовується для виробництва тієї чи іншої продукції, виду діяльності.

З цими питаннями, Вам допоможуть розібратися наші спеціалісти.

Вартість процедури отримання санітарно-епідеміологічного висновку залежить від таких факторів, як тип продукції, ціна випробування зразків, наявність або відсутність необхідної технічної документації та ін. Залежно від перерахованих вище факторів вартість санітарно-епідеміологічного висновку може варіюватися в діапазоні від 2800 до 6000 гривень.

Всі необхідні процедури проводяться в суворій відповідності з діючими нормативними актами України.

За додатковою інформацією або замовленням послуги,

Ви можете звернутись за телефонами: 
(044) 221-62-69 

(044) 362-24-92

(044) 390-72-71
0962401164 Kyivstar 
0667800498 MTC 
0635362051 LIFE 
або написати запит та направити

на електронну скриньку: 
scbd2011@ukr.net

scbd2011@mail.ru

або по факсу:

 (044) 390-72-71


Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz