Вітаю Вас Гість | RSS Середа
28.09.2022, 00:15
Центр підтримки та розвитку бізнесу
Форма входу
Головна Юридична консультація Реєстрація Вхід
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
В процесі роботи підприємства часто виникають ситуації, коли потрібний юридичні консультації. На різних стадіях розвитку бізнесу юридична консультація необхідна, щоб оцінити існуюче положення справ, спрогнозувати можливі наслідки залежно від зроблених дій і отримати практичні рекомендації для оптимального вирішення поставлених завдань.
          
      Центр підтримки та розвитку бізнесу надає професійні юридичні консультації по питаннях господарської діяльності в різних галузях права. Юристи компанії мають обширний досвід і високу кваліфікацію. Юридична консультація складається з теоретичної інформації з питання (заслання на законодавчі документи, статті, витримки і так далі) і рекомендацій виходячи з практичного досвіду вживання конкретних нормативно-правових актів.
Проаналізувавши причини виникнення проблемної ситуації і вивчивши всі супровідні документи, наші фахівці нададуть якісну юридичну консультацію і порекомендують оптимальний варіант її рішення.
 
Ми пропонуємо наступні юридичні консультації:
усна юридична консультація;
письмова юридична консультація;
виїзна юридична консультація.
 
Усна юридична консультація.
У офісі компанії Наші фахівці серйозно личать до справи і завжди ретельно готуються до зустрічі з клієнтом: аналізують документи, що відносяться до справи (договори, претензії, розписки і ін.), детально розбирають ситуацію, що склалася, аналізують можливі дороги врегулювання питань, згідно чинного законодавства. По телефону Якщо підприємство клієнта знаходиться в іншому місті, країні, консультування може здійснюватися в телефонному режимі. Документи відносяться до справи передаються електронними засобами зв'язку для попереднього аналізу фахівцями.
 
Письмова юридична консультація.
В більшості випадків, юридична консультація письмово необхідна клієнтам як офіційний документ, який, надалі, можна використовувати в роботі: думка професійного юриста, грамотно оформлене роз'яснення тих або інших законодавчих норм, стосовно конкретної ситуації грає не останню роль в ході переговорів з контрагентами.
Також, письмова юридична консультація може служити керівництвом в господарській діяльності підприємства: рекомендації і виводи, які міститися в письмовому висновку юриста, допоможуть мінімізувати ризики, уникнути претензій, судових розглядів, і так далі
 
Виїзні юридичні консультації.
За бажанням клієнта, консультація юриста може бути надана за межами офісу. В деяких випадках буває необхідно, щоб юридична консультація надавалася "по місцю" - щоб наочно можна було оцінити ситуацію, або в процесі переговорів клієнта зі своїми партнерами.
Досить частий такі юридичні консультації трансформуються в супровід операцій, коли присутність нашого юриста і своєчасна юридична консультація сприяють укладенню оборудки на вигідніших умовах.
 
Вартість юридичної консультації.
У вартість консультації юриста, незалежно від того чи надається юридична консультація в усній або у письмовій формі, включено: аналіз питання/ситуації клієнта; надання інформації і роз'яснень нормативних актів (законів, постанов, наказів і так далі), які регулюють конкретні взаємини; виводи, ради і рекомендації відносно подальших дій.
 
усна юридична консультація: від 500 грн..;
письмова юридична консультація: від 1000 грн..;
виїзна юридична консультація: від 1500 грн.
 
Юридична консультація може бути першим етапом нашої з Вами співпраці. У випадку, якщо аналіз ситуації покаже, що потрібно робити певні кроки для вирішення питання - наша допомога може не обмежуватися лише юридичною консультацією: ми допоможемо в складанні необхідних документів, візьмемо на себе весь клопіт по реєстрації, захистимо Ваші інтереси в суді.
 
Комплексний юридичний супровід та консультування по даному питанню, Ви можете отримати, звернувшись за телефонами:
(044) 221-62-69
0962401164 Kyivstar
0667800498 MTC
0635362051 LIFE
або за адресою електроної пошти:
scbd2011@ukr.net
scbd2011@mail.ru
 

Copyright MyCorp © 2022Створити безкоштовний сайт на uCoz