Вітаю Вас Гість Середа
16.06.2021, 13:04
Центр підтримки та розвитку бізнесу
Форма входу
Головна FAQ Реєстрація Вхід
Меню сайту
Пошук
Головна » FAQ [ Додати питання ]Закупівля товарів, робіт чи послуг на які поширюється дія Закону України «Про здійснення державних закупівель» або Закону України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності», здійснюється у відповідності до затвердженого річного плану закупівель (далі - річний план),

Планування закупівель здійснюється замовниками самостійно на підставі зібраних даних в організації щодо необхідності закупівлі певних товарів, робіт, послуг на рік, які  заплановані та затверджені кошторисом чи бюджетом організації на рік.

Форма річного плану та інструкція щодо його заповнення, затверджені наказом Мінекономрозвитку від 15.09.14 № 1106.

У річному плані зазначається інформація щодо предмету закупівлі, коду КЕКВ (для бюджетних коштів), очікуваної вартості предмету закупівлі, процедури закупівлі, орієнтованого початку проведення процедури закупівлі.

Порядок визначення предмету закупівлі затверджений наказом Мінекономрозвитку від 26.07.10 №921 зі змінами.

Очікувана сума закупівлі визначається Комітетом з конкурсних торгів на підставі аналізу ринкової вартості предмета закупівлі.

При визначенні процедури закупівлі Комітет з конкурсних торгів має враховувати умови та підстави застосування тієї чи іншої процедури у відповідності до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Оскільки,

відкриті торги – основна процедура закупівлі (ст.12 Закону)

двоступеневі торги застосовуються за умов зазначених у статті 33 Закону

запит цінових пропозицій – за умов визначених статтею 35 Закону

попередня кваліфікація учасників – стаття 37 Закону

переговорна процедура закупівлі – підстави передбачені статтею 39 Закону

Складений річний план:

- затверджується на засіданні комітету з конкурсних торгів;

- направляється до органів, що здійснюють казначейське або банківське обслуговування протягом 5 робочих днів після його затвердження або внесення змін до нього;

- оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу протягом зазначеного часу та на власному сайті Замовника або сайті головного розпорядника коштів.

До річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель складається Додаток до річного плану.

Додаток може складатися як в цілому на рік, так і поступово протягом року. У разі поступового планування або наявності змін (заплановано нові закупівлі тощо) Додаток до річного плану складається та оприлюднюється щокварталу.

Крім того, суб’єктами, які є замовниками у розумінні «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності» складається річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель  та інструкція до нього.

Додав: Юлія (Consulting)


Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz