Вітаю Вас Гість | RSS Вівторок
23.04.2024, 11:24
Центр підтримки та розвитку бізнесу
Форма входу
Головна Приватне підприємство Реєстрація Вхід
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Центр підтримки та розвитку бізнесу

 пропонує скористатися послугою з юридичого супроводження в реєстрації підприємства на території України.
Ми зареєструємо для Вас Приватне підприємство в короткий час та з малими витратами.

Вартість послуги становить 1200 грн.

У вартість послуги включено:

- підготовка документів;
- підписання у нотаріуса;
- реєстрація в державного реєстратора;
- отримання Виписки;
- отримання Витягу зі статистики;
- реєстрація в Фіскальній службі (податковій);
- реєстрація в Пенсійному фонді;
- замовлення та отримання печатки товариства;
- відкриття поточних рахунків в банку;

Додаткові витрати:
- витрати на нотаріуса;
витрати в банку;
оплачує замовник.

Реєстрація ПП з постановкою на облік, як платника ПДВ, є додатковою послугою.
 
Вартість постановки на облік платником ПДВ становить 1300 грн.
 

Первинна державна реєстрація ПП  триває 2-5 робочих днів.


Замовити послугу, Ви можете звернувшись за телефонами: 

(044) 221-62-69
0962401164 Kyivstar
0667800498 MTC
0635362051 LIFE
або за адресою електроної пошти: 

scbd2011@ukr.net
scbd2011@mail.ru

довідково!!!

Правовий статус приватного підприємства

Чинне законодавство України не містить чіткого порядку створення та діяльності приватних підприємств, під час створення такого підприємства доводиться керуватися загальними нормами Цивільного та Господарського кодексів. У Цивільному кодексі приватне підприємство взагалі не згадується серед юридичних осіб. Така організаційно-правова форма передбачена тільки в Господарському кодексі.

Приватним підприємством згідно зі статтею 113 Господарського кодексу визнається підприємство, що діє на основі приватної власності одного або кількох громадян, іноземців, осіб без громадянства та його (їх) праці чи з використанням найманої праці. Приватним є також підприємство, що діє на основі приватної власності суб'єкта господарювання - юридичної особи.

Тобто, засновниками приватного підприємства можуть бути:

- або одна чи кілька фізичних осіб;

- або одна юридична особа.

Мати змішаний склад засновників (фізичних та юридичних осіб) або складатися з декількох юридичних осіб приватне підприємство не може.

Для створення приватного підприємства його засновники розробляють установчі документи, які викладаються письмово і підписуються всіма засновниками. Відповідно до ч. 3 ст. 62 Господарського кодексу України підприємство, якщо інше не встановлено законом, діє на підставі статуту. 

Чинне законодавство не містить будь-яких обмежень щодо розміру статутного капіталу приватного підприємства. Під час формування статутного капіталу приватного підприємства слід виходити лише з принципу «достатності для здійснення господарської діяльності». Статутний капітал приватного підприємства формується за рахунок внесків засновників. Внески можуть бути зроблені грошовими коштами, цінними паперами, об'єктами інтелектуальної власності, іншими речами або майновими чи іншими відчужуваними правами, що мають грошову оцінку тощо. Грошова оцінка вкладу засновника приватного підприємства визначається самим засновником, а у випадках, встановлених законом, вона підлягає незалежній експертній перевірці.

Управління приватним підприємством здійснюється згідно з його установчими документами. Власник здійснює свої права щодо управління підприємством безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства.

Для керівництва господарською діяльністю приватного підприємства власник (власники) або уповноважений ним орган призначає (обирає) керівника підприємства.

Місцезнаходженням приватного підприємства є місцезнаходження його постійно діючого виконавчого органу. Ним може бути практично будь-яке нежитлове приміщення, а також місце проживання одного із засновників на момент реєстрації.

Переваги ведення бізнесу шляхом створення приватного підприємства

Порівнюючи приватне підприємство з іншими організаційно-правовими формами юридичних осіб можна виділити такі переваги:

1)      можливість самостійного визначення засновниками принципів і механізмів управління підприємством;

2)      засновники не відповідають за зобов’язаннями підприємства, а несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю підприємства, у межах вартості своїх вкладів;

3)      відсутність законодавчо встановленого обмеження, пов’язаного з формуванням статутного капіталу;

4)       здійснення господарської діяльності з використанням найманої праці чи без її використання;

5)      дозволяє власнику самостійно приймати рішення з питань діяльності підприємства та нести відповідальність за наслідки такої діяльності, що дає можливість оперативно й ефективно керувати підприємством.

Недоліки ведення бізнесу шляхом створення приватного підприємства

Оскільки порядок створення та діяльності приватного підприємства окремим законом не врегульований, доводиться керуватися загальними нормами Цивільного та Господарського кодексів. У зв'язку із цим конкретні питання діяльності приватного підприємства (наприклад, порядок створення та діяльності органів управління, формування статутного капіталу, порядок прийняття нових учасників, розподілу дивідендів тощо) слід детально застерегти у статуті. Бажано не обмежуватися загальними фразами, а включати до статуту чіткі формулювання, щоб не створювати зайвих незручностей.

Приватне підприємство підлягає державній реєстрації у порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».


Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz