Вітаю Вас Гість | RSS Середа
28.07.2021, 20:16
Центр підтримки та розвитку бізнесу
Форма входу
Головна Ліцензування туроператорської діяльності Реєстрація Вхід
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Ліцензія на туроператорську діяльність

Туристичні оператори - юридичні особи, створені згідно з чинним законодавством України, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг і які в установленому порядку отримали ліцензію на туроператорську діяльність.

Суб'єкт підприємницької діяльності, який отримав ліцензію на туроператорську діяльність, має виключне право на надання послуг з оформлення документів для виїзду за межі України. Туроператор може здійснювати також і турагентську діяльність.

Туристичні агенти - юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють посередницьку діяльність з реалізації туристичного продукту туроператорів та туристичних послуг інших суб'єктів туристичної діяльності, а також посередницьку діяльність щодо реалізації характерних та супутніх послуг.

На даний час за чинним законодавством турагентська діяльність не ліцензується.

Наша компанія готова надати комплекс юридичних послуг по отриманню ліцензії на туризм (туроператорську діяльність) для підприємств з будь-якого регіону України.

Строк дії ліцензії на туроператорську діяльність — безстроковий.

Базові строки отримання ліцензії: 15 робочих днів

Вартість юридичних послуг становить: 1 500 грн.

Державне мито: одна мінімальна заробітна плата.

Процедура отримання ліцензії на туроператорську діяльність включає в себе наступні етапи:

  1. консультування клієнта щодо особливостей здійснення тур операторської діяльності, порядок отримання ліцензії;
  2. кваліфікована підготовка пакета документів для отримання ліцензії та подання документів у відповідний орган;
  3. отримання ліцензії;
  4. консультування клієнта з питань належного дотримання ліцензійних умов.

Для підготовки пакету документів, клієнту необхідно надати наступні документи та інформацію:

  1. Копію виписки про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності;
  2. Копію договору оренди (купівлі-продажу, свідоцтва про право власності) офісних приміщень;
  3. Копію довідки з банківської або іншої кредитної установи про підтвердження інформації щодо наявного розміру фінансового забезпечення відповідальності туроператора має становити суму, еквівалентну не менше ніж 20 000 євро (засвідчена нотаріально), або копію довідки з банківської або іншої кредитної установи про підтвердження інформації щодо наявного розмір фінансового забезпечення туроператора, який надає послуги виключно з внутрішнього та в’їзного туризму, яка повинна становити суму, еквівалентну не менше ніж 10 000 євро;
  4. копія договору зі страховою компанією про здійснення обов'язкового страхування (медичного та від нещасних випадків) туристів, які прямують в туристичну подорож.
  5. Інформацію про склад керівництва (керівник, заступники, гол. бухгалтер — ПІБ, посада, телефон);
  6. Інформацію про банківські реквізити;

Виключно туроператори можуть створювати туристичні продукти, а турагенти можуть тільки їх реалізовувати, в якості посередника між туристом і туроператором.

Туристичний продукт це розроблений комплекс туристичних послуг, який поєднує не менше ніж дві такі послуги, реалізується за визначеною ціною, до складу якого входять послуги перевезення, послуги розміщення та інші туристичні послуги, не пов'язані з перевезенням і розміщенням.

Тож якщо Ви бажаєте самостійно створювати і реалізовувати туристичні продукти Вам потрібно мати виключний вид діяльності в статуті і отримати ліцензію на туроператорську діяльність.

Звертаємо увагу туристичних операторів, туристичних агентів, інших суб’єктів ринку туристичних послуг: Законом України «Про захист персональних даних» передбачено захист персональних даних та реєстрацію баз персональних даних для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, наприклад, потребує реєстрації база даних клієнтів - фізичних осіб та найманих працівників.

За додатковою інформацією

або замовленням послуги,

Ви можете звернувшись за телефонами: 
(044) 221-62-69 

(044) 362-24-92
0962401164 Kyivstar 
0667800498 MTC 
0635362051 LIFE 
або за адресою електроної пошти: 
scbd2011@ukr.net

scbd2011@mail.ru

за телефоном/факсом:

 (044)390-72-71


Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz