Вітаю Вас Гість | RSS Середа
28.07.2021, 20:53
Центр підтримки та розвитку бізнесу
Форма входу
Головна Фермерське господарство Реєстрація Вхід
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Вимоги для реєстрації Фермерського господарства

Умови та порядок створення фермерського господарства регулюються Земельним кодексом України від 25 жовтня 2001 р., Законами України «Про фермерське господарство» від 19 червня 2003 р., «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р., іншими нормативно-правовими актами.

         Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до закону.

Право на створення фермерського господарства має кожний дієздатний громадянин України, який досяг 18-річного віку та виявив бажання створити фермерське господарство.

Фермерське господарство може бути створене одним чи кількома громадянами України, які є родичами або членами сім'ї.

Однією з умов створення фермерського господарства є наявність земельної ділянки.

Щоб розпочати роботу фермерського господарства, слід виконати низку послідовних кроків.

Членами фермерського господарства можуть бути подружжя, їх батьки, діти, які досягли 14-річного віку, інші члени сім'ї, родичі, які об'єдналися для спільного ведення фермерського господарства, визнають і дотримуються положень Статуту фермерського господарства. Членами фермерського господарства не можуть бути особи, які працюють у ньому за трудовим договором (контрактом).

          Після отримання засновником державного акта на право власності на земельну ділянку або укладення договору оренди земельної ділянки та її державної реєстрації фермерське господарство підлягає державній реєстрації у порядку, встановленому законом для державної реєстрації юридичних осіб.

          Особі, яка виявила бажання створити фермерське господарство, в першу чергу необхідно отримати земельну ділянку для ведення господарства. А відповідно до ст. 7 Закону України «Про фермерське господарство», отримати земельну ділянку у власність або в оренду з метою ведення фермерського господарства особа може тільки після звернення з заявою про таке отримання. Якщо бажана земельна ділянка належить до земель, які перебувають у державній власності, то заява про отримання ділянки особа подає до районної державної адміністрації, а якщо ділянка перебуває у комунальній власності то необхідно звертатися до місцевої ради.


Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz