Вітаю Вас Гість | RSS Середа
28.07.2021, 20:07
Центр підтримки та розвитку бізнесу
Форма входу
Головна Абонентське обслуговування Реєстрація Вхід
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Абонентське юридичне обслуговування включає такі послуги (комплексно, або на вибір):
  • Письмові і усні консультації по питаннях вживання цивільного, трудового, податкового, корпоративного, адміністративного права;
  • Розробка внутрішніх документів, які необхідні для організації документообігу підприємства (накази, інструкції, договори ітд.) і інших правових документів (угод, довідок, листів, засновницьких документів);
  • Консультування по питаннях організації кадрового діловодства на підприємстві;
  • Участь наших фахівців в переговорах з Вашими партнерами і контрагентами, зустрічах з третіми особами, супровід операцій;
  • Досудове врегулювання суперечок (складання і подача у відповідні органи скарг, заяв, претензій, позовів).
  • Правова експертиза договорів, супровід при висновку, виконанні, розірванні угод, зовнішньоекономічних контрактів;
  • Інформаційна підтримка діяльності підприємства (надання довідковій інформації, нормативних матеріалів, витримок із законів, постанов, інструкцій законодавчих, судових і старанних державних органів).
Головною перевагою абонентського юридичного обслуговування є багатофункціональність і якість послуг, що надаються, завдяки різносторонньому досвіду наших юристів.
Спектр послуг, що надається в рамках абонентського юридичного обслуговування, значно перевищує стандартні посадові обов'язки штатних юристів - їх досвід обмежений тим функціоналом, який вони здійснюють в повсякденній роботі. Зовнішні ж консультанти, на відміну від вузькоспеціалізованих внутрішніх юристів, мають різноплановий досвід, оскільки працюють з великою кількістю компаній і в своїй практиці стикаються з різними ситуаціями.
Серед інших переваг абонентського юридичного обслуговування можна виділити ще те, що у Вас відпадає необхідність нести витрати у зв'язку з оплатою праці штатного співробітника, організацією додаткові робочого місця і тому подібне Ви платите лише фіксовану абонентську плату за зовнішній юридичний супровід.
Співпрацюя з нами в рамках абонентського юридичного обслуговування, Ви можете розраховувати на оперативність, конфіденційність, індивідуальний підхід до кожної проблеми та високий рівень нданих послуг.
 
Формат співпраці і вартість абонентського юридичного обслуговування.
Для співпраці по абонентському юридичному супроводу ми укладаємо один договір на весь період обслуговування.
Вартість юридичного супроводу визначається у кожному конкретному випадку і залежить від кількості годин роботи наших юристів і переліку послуг, що надаються, який формується виходячи із завдань і побажань клієнта.
Мінімальна вартість абонентського юридичного обслуговування - 2000 грн. в місяць і включає 10 годин. Послуги, надані понад обумовлений годинник в рамках абонентського юридичного обслуговування, оплачуються додатково.
 
Для здобуття детальної інформації телефонуйте за тел.: 
(044) 221-62-69
0962401164 Kyivstar
0667800498 MTC
0635362051 LIFE
або за адресою електроної пошти:
scbd2011@ukr.net
scbd2011@mail.ru 
                     і ми з радістю надамо Вам розгорнуту інформацію по співпраці і вартості послуг, враховуючи безпосередньо Ваші завдання і побажання.
 

Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz